streda 20. mája 2015

Not Really Abandoned

Vždy ma fascinovali miesta, ktoré zívajú opustenosťou, resp. z nich dýcha nejaká história. Či už ide o hrady, zámky, kaštiele, alebo opustené fabriky, či iné osamelé budovy, vždy na ne pozerám s otvorenými ústami. Samozrejme, že ich nejak nevyhľadávam (myslím tým opustené fabriky a zaprášené divadlá, ...), beztak si rád pozriem fotky, keď už na ne náhodou natrafím.
Táto konkrétna budovka nesie názov Pustý kostol a nachádza sa na juhu Slovenska v okrese Veľký Krtíš. Keď som toto miesto navštívil prvýkrát, vedel som, že sa tam musím vrátiť a niečo cvaknúť. O histórii vám toho veľa povedať neviem, viem však, že do tejto podoby sa dostal len nedávno.
Aj vďaka tejto obnove už nie je taký pustý a opustený, ako to evokuje jeho názov.

Na záver (proste) musím napísať, že som šťastný! Žeby sa jar preniesla i do môjho života? Asi opäť, asi áno. V poslednej dobe ma obklopujú samé pozitívne veci, dozvedám sa skvelé správy, slnka a teplých dní je viac - perfect!
No a keď nás opustí niekto, o kom by sme to nikdy nepovedali, tak sa vlastne spraví miesto pre niekoho nového (no nie?).
Koniec je nový začiatok. A to je na tom to krásne! 

sako - 2nd hand
košeľa - Marks & Spencer
rifle - H&M
double monkstrap - Baťa
opasok - Marks & Spencer
vreckovka - H&M
okuliare - unknown

14 komentárov:

 1. Jo, taková místa se mi líbí taky..jako malý jsme s dědou projezdili spoustu hradů a zřícenin..
  Jinak fajn outfit, i když asi ne moc do přírody a na takovéto tůry =D, chybí mi detailní fotka na boty =(. Btw., super, že ty rifle nevypadají jako rifle =)

  Mišo
  www.ontheleaf.net

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. Mišo, nebola to túra, pekne sa tam dá dostať autom, čiže nič náročné. A navyše sa tam často konajú aj svadby, tak sa tam podobné outfity pohybujú často. :)
   Ďakujem! :)

   Odstrániť
 2. Oh yes, koniec je nový začiatok, pravda úplná. Trvalo to roky, než som to začal tak vnímať, ale dnes viem, že to tak reálne je a nie je to len prázdna fráza...

  Patrik
  http://www.madebyboy.com

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. Niekedy to tak nevnímam, no inokedy zase hej. Asi podľa situácie, neviem.

   Odstrániť
 3. lovely post :)

  http://itsmetijana.blogspot.com/

  OdpovedaťOdstrániť
 4. Love your outfit :)
  Sophie
  http://www.us-avenue.com

  OdpovedaťOdstrániť
 5. Great outfit! So classy!
  http://robilliam.blogspot.com/

  OdpovedaťOdstrániť